Gdański Archipelag Kultury "Wyspa Skarbów"

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

TANIEC DLA DZIECI

 

 

Prowadzone do energetycznej muzyki zajęcia ruchowe łączące w sobie wiele różnych stylów tanecznych. Dzieci nie tylko uczą się podstawowych kroków tanecznych połączonych w proste choreografie, ale również bawią się przy muzyce. Style tańca zależne są od gatunku muzyki i treści piosenki. Różnorodność stylów tanecznych i muzycznych wszechstronnie rozwija małych tancerzy, a zajęcia są świetną bazą do przyszłej nauki bardziej zaawansowanego tańca.
Zajęcia poprawiają koordynację oraz sprawność ruchową dzieci, jednocześnie zapewniając świetną rozrywkę i integrując grupę.

 

 

 

Grupa wiekowa: dzieci 4+
Cena:
20 zł - jednorazowe zajęcia
70 zł - miesiąc

Częstotliwość zajęć: 1 raz w tygodniu, 45 minut
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

fotoo

 

PROWADZENIE - Ola Kloska. Z tańcem związana od 7 roku życia, uczestniczka wielu kursów i warsztatów tanecznych - początkowo tańce towarzyskie, narodowe. W 2005 roku poznała reggaeton, najpierw jako styl muzyczny, a trzy lata później na parkiecie. Miłość do reggaetonu przerodziła się w zainteresowanie kulturą krajów Ameryki Środkowej i Południowej i poznawanie innych stylów: salsa, bachata, dancehall, a także sexy dance, afro dance czy hip-hop. Program ZUMBA®FITNESS odkryła w 2010 roku. Połączenie tańca, fitnessu i gorących rytmów stało się jej największą pasją i sposobem na życie. Od kwietnia 2013 roku jest licencjonowaną instruktorką ZUMBA®FITNESS. Swoją pasją pragnie zarażać innych, pokazując jednocześnie, że trening nie musi być nudny, a ćwicząc możemy poczuć się jak na imprezie :)

 

 

Zapisy:

„Wyspa Skarbów” Gdańskiego Archipelagu Kultury
ul. Turystyczna 3
Tel: 58 323 91 15 (w dni robocze od godz. 10:00 do 20:00)
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

  partnerzy_01logo gdansk na www2partnerzy_03          110 g7226
Dom Sztuki - GAK Dom Sztuki GAK
Dworek Artura Gak Dworek Artura Gak
Winda Gak Winda Gak
Gama GAK Gama GAK
Projektornia GAK Projektornia GAK
Plama GAK Plama GAK
scenaminilogo Scena Muzyczna
Teatr GAK Teatr GAK
Zesp� Pie�ni i Ta�ca Gda�sk GAK Zespół Pieśni i Tańca Gdańsk GAK