Gdański Archipelag Kultury "Wyspa Skarbów"

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Na zajęciach wprowadzimy Was w świat muzyki i dźwięków jakie tworzy instrument. Instruktor stara się uważliwić wychowanków na wszelkie otaczające nas dźwięki tworzone przez przyrodę, morze, zwierzęta i urządzenia. Poznacie nuty oraz otrzymacie narzędzia do rozwijania własnej twórczości muzycznej. Nauczycie się podstawowych technik gry na gitarze, koordynacji rąk i akompaniamentu do śpiewu popularnych piosenek. Poczujecie jak pracować z muzyką i w jaki sposób o niej myśleć.

Zajęcia indywidualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Instruktor: Mikołaj Dutkiewicz

absolwent Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Aktywny pedagog z doświadczeniem pracy w kraju i za granicą (również w j. ang.). Autor podręcznika do nauki gry na gitarze.


Cykl zajęć:
Godziny indywidualnych zajęć do ustalenia.
Czas trwania zajęć: 45 minut.

Koszt:
Opłata miesięczna: 150 zł
Pojedyncze zajęcia: 40 zł

kor IMG 1118 b

 

Zapisy:

„Wyspa Skarbów” Gdańskiego Archipelagu Kultury
ul. Turystyczna 3
Tel: 58 323 91 15 (w dni robocze od godz. 10:00 do 20:00)
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 Instruktorka: Katarzyna Szamow - Gitarzystka, absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku. Jej zainteresowania muzyczne koncentrują się na muzyce posiadającej wpływy orientu, muzyce minimalistycznej oraz programowej. Z zamiłowaniem wykonuje utwory, które zawierają nowe, niespotykane efekty gitarowe. Pedagog; szczególną wagę w nauczaniu przykłada do tego, by uczniowie czerpali jak najwięcej radości z gry na instrumencie. W trakcie lekcji stara się pobudzać wrażliwość muzyczną dzieci i ich indywidualizm. Duży nacisk stawia na wygodę oraz prawidłową posturę ciała w trakcie gry na gitarze.

1 m

WWW 430 akcja lato 2014

WWW 430 akcja lato 2014 pop

110 50 lat       partnerzy_01logo gdansk na www2partnerzy_03          110 g7226

Dom Sztuki - GAK Dom Sztuki GAK
Dworek Artura Gak Dworek Artura Gak
Winda Gak Winda Gak
Gama GAK Gama GAK
Projektornia GAK Projektornia GAK
Plama GAK Plama GAK
scenaminilogo Scena Muzyczna
Teatr GAK Teatr GAK
Zespół Pieśni i Tańca Gdańsk GAK Zespół Pieśni i Tańca Gdańsk GAK