Do!lasu - Spacer empatyczny

Zapraszamy dzieci z rodzicami na warsztaty "Jestem obserwatorem - nie oceniam" o tym dlaczego umiejętność obserwacji i posługiwania się faktami przydaje się nie tylko w odniesieniu do obcowania z przyrodą - zahaczymy tutaj o pierwszy krok Porozumienia bez Przemocy.. Porozmawiamy o tym, że każdy z nas ma inną perspektywę i co zrobić jeśli różnice między nami prowadzą nas do konfliktu.
„Łącząc wszystko to, co jest mi bliskie - komunikację empatyczną i kontakt z naturą, a także inspirując się książką pt. Nie ma złej pogody na spacer, zapraszam Was Do!lasu. Jest to propozycja dla Małych i Dużych - dzieci z rodzicami i rodziców z dziećmi. Pochodzimy, pooddychamy świeżym powietrzem, może trochę się pobrudzimy, albo pozwolimy innym się pobrudzić i porozmawiamy o tym, dlaczego warto obserwować nie tylko przyrodę" – zachęca Agata Pryśko.


Agata Pryśko - pedagożka, abolwentka filozofii, trenerka komunikacji empatycznej, opartej na Porozumieniu bez Przemocy oraz metody osiągania celów autorstwa Marka Kamińskiego Metoda biegun. Współzałożycielka Żyrafiej Osady Empatycznej Szkoły Domowej (obecnie Niepublicznej Szkoły Podstawowej), działającej w Gdańsku. Twórczyni Pracowni Empatycznej - przestrzeni warsztatowej w obszarze komunikacji i rozwoju osobistego.


Dołącz do wydarzenia na Facebooku.


Bilet: 5 zł


UWAGA! LIMIT MIEJSC ZOSTAŁ JUŻ WYCZERPANY. ZAPRASZAMY DO ŚLEDZENIA KOLEJNYCH WYDARZEŃ WYSPY SKARBÓW.


ZBIÓRKA/START: ul. Turystyczna 3, Wyspa Sobieszewska - GAK Wyspa Skarbów


W trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo naszych pracowników w dobie pandemii COVID-19, udział w spacerze będzie możliwy po wcześniejszym zapoznaniu się z Regulaminem dostępnym również przed rozpoczęciem wyprawy do lasu.


Wstęp Wstęp płatny
Kategoria Warsztaty